piątek, 27 maja 2011

El konkurso

Słowo się rzekło. Nadejszła wiekopomna chwila i rozstrzygam.
W konkursie translatorskim udział wzięły: Edyta, Jonek, Mamurda i Lulu. Jon i Mamurda trafiły w punkt i domyśliły się, że Bachorek właśnie odkrył, czym dziewczynki różnią się od chłopców (a różnią się diduntem, oczywiście!).
Tłumaczenie Edyty i Lulu było może mniej dokładne, ale też piękne, więc losowania nagrody nie będzie - wygrały wszystkie cztery panie. GRATULUJĘ!
Jonek i Mamurda otrzymają COŚ, natomiast Edytka i Lulu też COŚ, przy czym obawiam się, że nie dam rady wyprodukować COSIA z motywem hoi ;)...

Mamurdo, Lulu - napiszcie mailem dokąd wysłać COSIE. Jonku, Edytko - adresy bez zmian?

Dobrej Nocy wszystkim, a w szczególności ofiarom wizyty Obamy ;)

P.S. Ciociu Maniu, dzięki za życzenia :)))

7 komentarzy:

 1. Nie wierzę :-) Też coś dostanę? Hura! Cosie chętnie widziane.
  No, ale to dzisiaj Twoje święto, to Ty prezenty dostawać powinnaś. Tego, czego sobie sama życzysz, tego i ja Tobie życzę Monia :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego w dniu imienin:))) choć spóźnione jeden dzień, ale w oktawie się mieści:D* Dziękuje, dziękuje... za cosia:DDD

  OdpowiedzUsuń
 3. Madzia wszystkiego naj naj naj.Spełnienia marzeń.

  OdpowiedzUsuń
 4. W dniu wizyty Obamy wieźliśmy przez całe miasto przyczepę kempingowa na lawecie. Spokojnie można było zrobić w niej obiad, zjeść, a to wszystko w JEDNYM z korkujących nas korków.W następnym się przespać.
  Pozdrawiam, jeszcze z Magnolii

  OdpowiedzUsuń
 5. Puk, puk! Mialkotku gdzie jesteś? Czy ja coś przoczyłam?

  OdpowiedzUsuń
 6. Puk, puk, to trzeba mnie w główkę puknąć. Włączyłam moderowanie komentarzy do starszych postów i zapomniałam sprawdzać, czy coś nie czeka. Pora umierać!
  Lulu, nie mam Twojego adresu, a małe conieco czeka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O jejku, nie kliknęłam przypominajki i nie widziałam Twojego komentarza. Już piszę do Ciebie adres. Ale powiedz, czemu nie piszesz nic na blogu od trzech tygodni? Tęskno mi, czuję się opuszczona :-(

  OdpowiedzUsuń